O nás

afes s.r.o. je účtovné a daňové poradenské centrum s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti účtovníctva a dane. Našim cieľom je poskytovať komplexné a kvalitné služby v oblasti účtovníctva a daňového poradenstva pre našich klientov. V našej spoločnosti sa zameriavame na spracovanie podvojného účtovníctva, vrátane spracovania DPH, mzdy a daňových priznaní typu A a B.

Naša firma afes s.r.o. bola založená v roku 2008 s cieľom poskytovať kvalitné a spoľahlivé účtovné a daňové poradenstvo pre malé a stredné podniky. Začali sme ako malá rodinná firma s jedným zamestnancom, no postupne sme si vybudovali skúsený tím odborníkov. V priebehu rokov sme sa neustále vzdelávali a zdokonaľovali, aby sme mohli našim klientom ponúkať najnovšie informácie a riešenia v oblasti účtovníctva a dane.

V našej spoločnosti sa venujeme spracovaniu účtovníctva a daňového poradenstva pre firmy a podnikateľov. Pomáhame našim klientom s vedením podvojného účtovníctva, spracovaním DPH, mzdy, daňových priznaní typu A a B, závierok pre právnicke osoby a jednoduchého účtovníctva.

Ozvite sa mi

Navštívte nás
Agátová 4D, Bratislava, 841 02                            administratívna budova HORNEX

Zavolajte nám
+421 910 913 261

Napíšte nám                                                 afes@afes.sk

Prihláste sa k odberu noviniek

Váš text začína práve tu. Kliknite sem a môžete začať písať.

Obrázky poskytol Pexels
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!